ristorante

Polední nabídka Stálá nabídka

O Nás

V naší restauraci se snažíme o to, aby se u nás naši hosté cítili příjemně. Jelikož je pro nás každý host milým návštěvníkem, klademe velký důraz na to, aby odcházel spokojený a s pocitem příjemně strávených chvil při posezení u dobrého jídla a pití a s chutí znovu se vracet. Věříme, že všem, kteří se rozhodnou naší restauraci navštívit, máme co nabídnout z širokého výběru pokrmů, převážně italské kuchyně, pro doplnění máme však připraveno v naší stálé nabídce několik dalších specialit, mimo jiné pizzu připravenou v peci na dřevo, velký výběr čerstvých salátů, dezertů a v neposlední řadě i každý víkend aktualizovanou speciální nabídku za zvýhodněné ceny.

 

V pracovních dnech od pondělí do pátku je denně připraveno denní menu za velmi atraktivní cenu.

Každý pátek, sobotu a neděli pro Vás připravujeme speciální nabídku, zaměřenou na sezonní produkty, tu na jdete vždy od čtvrtka zde    

 

K dobrému jídlu patří pochopitelně i dobré pití a proto našim hostům nabízíme rozsáhlý výběr nápojů. Především kvalitní italská vína, ale i míchané nápoje, dobré pivo a samozřejmě nápoje nealkoholické.

 

Pro zvláštní příležitosti, například soukromé nebo firemní oslavy jsme připraveni našim hostům poskytnout takové prostředí a služby, které budou odpovídat jejich představám.Důležité informace


Přijímáme tyto stravenky


stravenka stravenka stravenka

Naše restaurace se může pochlubit osvědčením HACCP

osvedceni

Web Pizzerie Il Giardino používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.