ristorante

Polední nabídka Stálá nabídka

O Nás

V naší restauraci se snažíme o to, aby se u nás naši hosté cítili příjemně. Jelikož je pro nás každý host milým návštěvníkem, klademe velký důraz na to, aby odcházel spokojený a s pocitem příjemně strávených chvil při posezení u dobrého jídla a pití a s chutí znovu se vracet. Věříme, že všem, kteří se rozhodnou naší pizzerii navštívit, máme co nabídnout z širokého výběru pokrmů převážně italské kuchyně, pro doplnění máme však připraveno v naší stálé nabídce několik dalších specialit, mimo jiné lahodné pokrmy z ryb, velký výběr čerstvých salátů a dezertů a v neposlední řadě i speciální nabídku za zvýhodněné ceny.

V pracovních dnech od pondělí do pátku je denně připraveno denní menu za velmi atraktivní cenu.

K dobrému jídlu patří pochopitelně i dobré pití a proto našim hostům nabízíme velmi rozsáhlý výběr nápojů. Především lahodná tuzemská i zahraniční vína,ale i míchané nápoje, dobré pivo a samozřejmě nápoje nealkoholické.

Pro zvláštní příležitosti, například soukromé nebo firemní oslavy jsme připraveni našim hostům poskytnout takové prostředí a služby, které budou odpovídat jejich představám

Radujeme se ze spokojenosti našich hostů a snažíme se poučit z nedostatků.

Navštivte nás, Vaší návštěvou budeme potěšeni a poctěni.Důležité informace


Přijímáme tyto stravenky


stravenka stravenka stravenka

Naše restaurace se může pochlubit osvědčením HACCP

osvedceni

Web Pizzerie Il Giardino používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.